Chcete být součástí tohoto blogu? Pište na ewamnacakanov@yahoo.fr!

11. díl - Nákupy

24. března 2008 v 15:27 | Evča |  Ff - Román o Rakušanech
Nekopírovat!!!!!
V pondělí, když si Julka odpočinula po dlouhé cestě a Arthur se vrátil z tréninku, vzal ji na procházku. Seděli v parku a všechno kolem sebe pozorovali. Ale Arthur, místo aby se díval kolem sebe, se díval na Julku.
"Proč se na mě tak díváš?" zeptala se.
"Protože se mi líbí, jak se usmíváš."
Julka se mu podívala do očí. Chvíli se na sebe dívali. Jejich tváře se začaly k sobě přibližovat. V poslední chvíli se Arthur vzpamatoval.
"Julko..Neměli bychom...Jsme přátelé a ať to tak radši i zůstane. Nic nechci měnit."¨
Máš pravdu."
Julie utekla jak nejrychleji mohla. Nechtěla se už s Arthurem ani vidět. Udělala ze sebe totálního idiota. Myslela si, že on... Teď se mu už nemohla podívat do očí. Zamkla se u sebe v pokoji a odmítala vyjít.
Příští den odjížděl Arthur na týdenní soustředění. Julie byla ráda, myslela si, že během toho zapomenou, co se stalo a budou zase obyčejní přátelé. Nevolala mu. Bylo jí blbě. Týden se jí strašně prodloužil, nevěděla, co dělat. Rodiče na ni křičeli, že plýtvá časem, když jen tak bezcíle sedí na parapetu, ale co mohla dělat? Přes okno uviděla, že se Arthur vrátil ze soustředění o dva dny dřív. Schovala se za záclonu, aby ji Arthur neviděl. Naštěstí si ji opravdu nevšiml.
*
Arthur vešel domů. Uviděl v okně Julii. Přes těch několik dní přišel k názoru, že si s ní musí promluvit. Nemělo cenu přehlížet tu hloupou situaci. Vrátil se dřív, protože pohoda na soustředění byla pryč. Měli trénovat raději tady. Odnesl zavazadla do pokoje a vyrazil za ní. Přes celou cestu si nacvičoval, co jí řekne. Teď už neměl odvahu k ní jít. Cítil se hloupě. Rozhodl se ten hovor odložit. Musí se ještě na něho pořádně připravit.
Julii zavolal mezitím Gregor. Byla zvědavá, co bude chtít.
"Ahoj! Už jsme tady!"
"Ahoj, jsem ráda, že jste se vrátili," řekla, ale v duchu si přála, aby se nikdy radši nevrátili.
"No, vlastně.. Mám teď trochu volného času a... Nešla by sis zaplavat?" zeptal se Schlieri.
"Musím jít nakupovat."
"Tak v tom případě ti můžu pomoci. Možná to nevíš, ale mám přehled a vkus pro dobré oblečení. Sestra to tak aspoň říká," rozesmál se.
"Dobře, můžeme jít spolu."
"Za chvíli jsem u tebe."
Julie se nalíčila a učesala. Teď vypadala jako člověk a mohla vyjít z domu. Gregor se k ní přidal celý vysmátý.
"Půjdeme?"
"Jasně."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MiCHaLeNka** MiCHaLeNka** | E-mail | Web | 24. března 2008 v 15:33 | Reagovat

waaa, to vyzerá super xD SOm zvedavá čo bude dalej :DD Bude tam nejaká bitka? :D:D že by Arthur zbil Gregora za to, že mu preberá babu :D:D Radšej sa enchám prekvapiť xDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama