Chcete být součástí tohoto blogu? Pište na ewamnacakanov@yahoo.fr!

Tiskovka po týmovém závodě

16. března 2008 v 12:42 | Káťa |  Tiskovky
Vyjádření sobotních vítězů:

Anders Jacobsen (NOR): "Zlepšili jsme se, takže jsme byli už v páteční soutěži silným týmem. A dnes jsme to vítězstvím jen potvrdili," řekl na tiskové konferenci po sobotním závodu družstev člen vítězstného týmu. "Lety na lyžích jsou úžasné. Všichni máme lety rádi a nejvíce právě tady v Planici, kde bývá úžasná atmosféra. Byl to perfektní den," dodal.

Jussi Hautamäki (FIN): "Atmosféra v týmu dnes byla skutečně skvělá. Nicméně jsme si byli vědomi, že Norové jsou také silný manšaft. Jak se před závodem očekávalo, létali jsme pro druhé nebo třetí místo. A jsme spokojeni," promluvil za stříbrný tým starší z bratrské dvojice. Skokanský svět však nejspíš přijde o dalšího skokana. "Jsem si na 99% jistý, že lety v Planici byli mými posledními v kariéře," oznámil Jussi.

Martin Koch (AUT):

"Naneštěstí jsme se kvůli mému prvnímu pokusu, který byl úplně pokažený, nemohli umístit výše," posteskl si Rakušan. Přesto se mohl radovat alespoň z bronzu. "Gregor odvedl excelentní práci a ve finiši jsme skončili třetí. Nicméně si myslím, že norský tým je velice silný a stejně jsme dnes měli jen malé šance na to porazit je," uzavřel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama