Chcete být součástí tohoto blogu? Pište na ewamnacakanov@yahoo.fr!

Arthur Pauli - pád v kádru, pak na můstku

25. května 2008 v 14:23 | Káťa |  -> Abschnitt (články)
Za smolný by mohl letošní květen označit rakouský reprezentant Arthur Pauli. Devatenáctiletý skokan se nejprve po týmovém soustředění dozvěděl, že namísto národního manšaftu bude hájit rakouské barvy "pouze" s A-týmem. A pak přišel páteční trénink a s ním i skutečný pád. Po skoku na můstku v Bischofshofenu ztratil na několik minut vědomí a momentálně leží na jednotce intenzivní péče v nemocnici ve Schwarzach-St. Veit.

Zatímco národní tým trénuje v Hinterzartenu, Pauli, nejspíše s áčkem, zahájil skoky na umělém povrchu v domácím prostředí. Na finálovém můstku Turné čtyř můstků, bischofshofenském HS 140. Letní přípravu však Arthur nastartoval velmi nešťastně. Co bylo příčinou jeho těžkého pádu zatím není přesně známo, důležité ale je, že neutrpěl žádné vážnější poranění.

Do nemocnice Pauliho okamžitě dopravila přivolaná helikoptéra. Důkladná vyšetření odhalila pohmoždění plic a otřes mozku, skokanovo tělo je teď také samá modřina. Arturův život naštěstí ohrožen nebyl a po dvou dnech od pádu se mladý Tyrolan cítí mnohem lépe. Vše nasvědčuje tomu, že by mohl být už za pár dní propuštěn do domácího ošetřování.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama