Chcete být součástí tohoto blogu? Pište na ewamnacakanov@yahoo.fr!

Maciej Kot: Nemám žádné komplexy

8. července 2008 v 12:44 | Evča |  -> Artykuł (články)
Maciej Kot<BR/>fot. Tadeusz Mieczyński

Závody Kontinentálního poháru v Kranji byly nezvykle úspěčné pro polskou skupinu. Všichni skokané se kvalifikovali do finálové serie a dva z nich - Kot a Hula byli dokonce i na podiu.
> více v celém článku <
> more in all article <

"Před závody jsem o žádném umístění nepřemýšlel, ale doufal jsem v dobrý skok. Skáču čím dál tím lépe, rozhýbávám se. Také ten poslední skok byl hodně dobrý, i když byl dole trochu vítr. Je to pro mě největší úspěch, co se týče startů v seniorské části, doufám, že to takhle bude pokračovat i nadále. Těžce se to srovnávat s medailí z MSJ, byl to jiný typ závodu," řekl vítěz Maciej Kot.
"Nemám žádné komplexy co se týče rivality se staršími, je to příjemné mezi nimi vyhrát. Cítím, že forma je už dobrá, ale vždy je co zlepšovat," dodal Kot.
"Skákalo se mi tu dobře při tréninku, proto jsem i trochu pomýšlel na lepší umístění, ale někde pod podiem. Co ještě říct - bylo to fajn, mám velkou radost," řekl Stefan Hula po zakončení konkursu v Kranji.
"Tady se mi daří lépe než ve Velenji, což se odráží ve výsledcích. Jsem rád, že se mi to tady povedlo," dodal závodník.
"Když jsme přijeli do Kranje, měl jsem problémy se zubem, takže jsem šel za rakouským zubařem, ale moc to nepomohlo a ráno jsem měl nateklou tvář. Kolegové z týmu žertovali, že na focené z podia se mám obracet druhou stranou. Naštěstí mi to nevadilo při skocích, dodalo mi to dobrou náladu, protože se mi chtělo smát nad focením na podiu, takže problémy zmizely," zakončil Hula.
Překlad - skijumping.pl
Translated from polish - skijumping.pl
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ola Ola | Web | 8. července 2008 v 21:13 | Reagovat

we are the champions! hehe.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama