Chcete být součástí tohoto blogu? Pište na ewamnacakanov@yahoo.fr!

Trondheim - Tisková konference

7. prosince 2008 v 11:47 | Evča |  Tiskovky
Trondheim (NOR) - Gregor Schlierenzauer: "Jsem velmi šťastný, že jsem včera vyhrál. Tyto závody byly neuvěřitelně těžké, kvůli velké konkurenci. Moje forma stále roste a krok za krokem mě přivádí k nejvyšší úrovni. Se 140 metry jsem také získal nový rekord můstku. Můžu jen doufat, že se mi bude dařit i dnes."
Thomas Morgenstern: "Se skoky jsem byl vcelku spokojen. Vím, že ještě nejsem plně fit a musím doladit některé detaily a ani se svým momentálním hodnocením nejsem příliš spokojen. V poslední sezoně se mi dařilo a doufám, že i v této sezoně se to ještě zlepší."
Ville Larinto: "Říká se, že ten druhý je první poražený. Ne, to byl vtip. Je to můj nejlepší výsledek vůbec a já jsem hrozně šťastný. Máme silný tým a pro mě je velkým překvapením, že dnes místo mě nesedí Matti Hautamaeki, který v našem týmu v posledních dnech předváděl ty nejlepší výkony."
Anders Jacobsen: "Velkolepý výsledek! Je to pořád lepší! Když jsem stál nahoře a viděl pokusy Anderse Badala a Johana Remena Evensena, bylo to pro mě něco jako osvobození. Věděl jsem, že zaskákali výborně, a já už pak necítil ten tlak, když jsem skákal sám."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama