Chcete být součástí tohoto blogu? Pište na ewamnacakanov@yahoo.fr!

Výsledky tréninků v Liberci

20. února 2009 v 20:41 | Evča |  Results
x



1. trénink: 1. místo - Stephan Hocke (103,5m), 2. místo - T. Morgenstern a Denis Kornilov (oba 102m) a 3. respektivě 4. místo - Wolfgang Loitzl (100,5m). Roman Koudelka skončil na 14. místě, Jakub Janda (společně s Tomem Hildem a Martinem Kochem) na 15. místě, Ondřej Vaculík (společně s Jernejem Damjanem) na 20. místě a Lukáš Hlava (s Vitalijem Szumbarcem a Kamilem Stochem) na 22. místě. Čestmír Kožíšek se neumístil.

2. trénink: 1. místo - Anders Jacobsen (101m), 2. místo - T. Morgenstern a W. Loitzl (oba 100,5m), 3. respektivě 4. místo - Dmitrij Vasiliev. Roman Koudelka (se Stephanem Hockem a G. Schlierenzauerem) byl 5., Lukáš Hlava 10., Ondřej Vaculík (s Harrim Ollim) 14. Čestmír Kožíšek a Jakub Janda se neumístili.

more results in "celý článek" ->


Výsledky 1. závodu
ZávodníkZeměOdl.
1HOCKE StephanGER103,5
2KORNIŁOW DenisRUS102
2MORGENSTERN ThomasAUT102
4LOITZL WolfgangAUT100,5
5OKABE TakanobuJPN97,5
6EGGENHOFER MarkusAUT97
7KASAI NoriakiJPN95
8KRANJEC RobertSLO93,5
8EVENSEN Johan RemenNOR93,5
8KUETTEL AndreasSUI93,5
11HRGOTA RobertSLO93
11SCHMITT MartinGER93
11SCHLIERENZAUER GregorAUT93
14KOUDELKA RomanCZE92,5
15HILDE TomNOR91,5
15JANDA JakubCZE91,5
15KOCH MartinAUT91,5
18COLLOREDO SebastianITA91
18YUMOTO FumihisaJPN91
20VACULIK OndrejCZE90,5
20DAMJAN JernejSLO90,5
22SZUMBAREC WitalijUKR90
22HLAVA LukasCZE90
22STOCH KamilPOL90
25BARDAL AndersNOR89,5
25JACOBSEN AndersNOR89,5
27BOYD-CLOWES MackenzieCAN89
27MAŁYSZ AdamPOL89
27NEUMAYER MichaelGER89
30HULA StefanPOL88
30CHEDAL EmmanuelFRA88
30WASILJEW DmitrijRUS88
33MEZNAR MitjaSLO87,5
33LARINTO VilleFIN87,5
35ITO DaikiJPN87
36DESCOMBES SEVOIE VincentFRA86,5
36LJOEKELSOEY RoarNOR86,5
36UHRMANN MichaelGER86,5
39KARAUŁOW IwanKAZ86
39RUTKOWSKI ŁukaszPOL86
41KOT MaciejPOL85,5
41KARPIENKO NikołajKAZ85,5
43KEITURI KalleFIN85
44AREN AndreasSWE84,5
44TOCHIMOTO ShoheiJPN84,5
44OLLI HarriFIN84,5
47LAZZARONI DavidFRA84
48ERIKSON JohanSWE83,5
48ŚLIŻ RafałPOL83,5
48HAUTAMAEKI MattiFIN83,5
51IPATOW DmitrijRUS82
51READ StefanCAN82
51ŁAZAROWICZ OleksandrUKR82
51SCHOFT FelixGER82
55FAIRALL NicholasUSA81,5
56KOROLEW AleksiejKAZ80
56JOHNSON AndersUSA80
58ZMORAY TomasSVK78,5
58ROSLAKOW IljaRUS78,5
60MABBOUX AlexandreFRA77
61BOSZCZUK WołodymyrUKR76,5
62KARPIENKO AnatolijKAZ73
63ZOGRAFSKI WładimirBUL72,5
64PAERN IllimarEST71,5
65MORASSI AndreaITA69,5
66FYRTUNOW PetyrBUL59,5

ŻAPAROW RadikKAZDNS

SOBOLIEW IwanBLRDNS

de CRIGNIS AlessioITADNS

KOZISEK CestmirCZEDNS

KOZMA SzilveszterROUDNS

TUDOR RemusROUDNS

DELLASEGA RobertoITADNS

MAYER NicolasFRADNS

RUUSKANEN Juha-MattiFINDNS

CIKL MartinCZEDNS

PETERKA PrimozSLODNS

KARELIN PawełRUSDNS

AMMANN SimonSUIDNS

Výsledky 2. závodu
ZávodníkZeměOdl.
1JACOBSEN AndersNOR101
2MORGENSTERN ThomasAUT100,5
2LOITZL WolfgangAUT100,5
4WASILJEW DmitrijRUS99
5HOCKE StephanGER98,5
5KOUDELKA RomanCZE98,5
5SCHLIERENZAUER GregorAUT98,5
8CHEDAL EmmanuelFRA98
8SCHMITT MartinGER98
10HLAVA LukasCZE97,5
11NEUMAYER MichaelGER97
12EGGENHOFER MarkusAUT96
13KASAI NoriakiJPN95,5
14VACULIK OndrejCZE94
14OLLI HarriFIN94
16JOHNSON AndersUSA93,5
17ITO DaikiJPN93
17MAŁYSZ AdamPOL93
19LARINTO VilleFIN92,5
20BOSZCZUK WołodymyrUKR91,5
21SZUMBAREC WitalijUKR90,5
22AREN AndreasSWE90
22STOCH KamilPOL90
24HILDE TomNOR89,5
25BOYD-CLOWES MackenzieCAN89
25DESCOMBES SEVOIE VincentFRA89
25EVENSEN Johan RemenNOR89
28ZOGRAFSKI WładimirBUL88
28LAZZARONI DavidFRA88
30ZMORAY TomasSVK86,5
30HULA StefanPOL86,5
30YUMOTO FumihisaJPN86,5
33KOROLEW AleksiejKAZ86
34ERIKSON JohanSWE85,5
34LJOEKELSOEY RoarNOR85,5
36MEZNAR MitjaSLO84,5
36KRANJEC RobertSLO84,5
38ŁAZAROWICZ OleksandrUKR84
39RUTKOWSKI LukaszPOL83,5
40SCHOFT FelixGER83
40KUETTEL AndreasSUI83
42IPATOW DmitrijRUS82
42KEITURI KalleFIN82
42KOCH MartinAUT82
45KARPIENKO NikołajKAZ81,5
46FAIRALL NicholasUSA81
47KOT MaciejPOL80,5
47READ StefanCAN80,5
47BARDAL AndersNOR80,5
50TOCHIMOTO ShoheiJPN77,5
51MABBOUX AlexandreFRA77
52KARAUŁOW IwanKAZ75,5
53SLIŻ RafałPOL73,5
54KARPIENKO AnatolijKAZ72,5
55OKABE TakanobuJPN72
56MORASSI AndreaITA71
57ROSLAKOW IljaRUS69,5
58PAERN IllimarEST67,5
59HAUTAMAEKI MattiFIN59,5
60FYRTUNOW PetyrBUL55

ŻAPAROW RadikKAZ

SOBOLIEW IwanBLR

de CRIGNIS AlessioITA

KOZISEK CestmirCZE

KOZMA SzilveszterROU

TUDOR RemusROU

DELLASEGA RobertoITA

MAYER NicolasFRA

RUUSKANEN Juha-MattiFIN

HRGOTA RobertSLO

COLLOREDO SebastianITA

CIKL MartinCZE

PETERKA PrimozSLO

KARELIN PawełRUS

DAMJAN JernejSLO

KORNIŁOW DenisRUS

JANDA JakubCZE

UHRMANN MichaelGER

AMMANN SimonSUI





 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama