Chcete být součástí tohoto blogu? Pište na ewamnacakanov@yahoo.fr!

Malysz: Trenér je ze mě překvapený

23. srpna 2009 v 11:15 | Evča |  Tiskovky
Na stupních vítězů sobotního závodu na Wielke Krokwi stanuli Gregor Schlierenzauer, Johan Remen Evensen a Adam Malysz. Tato trojce je se svými skoky velmi spokojená.

Schlierenzauer, vítěz závodu, přemýšlí nad tím, že Zakopane je v podstatě jeho šťastným místem. "Dobře se mi tu skáče. Mám z výsledku radost, protože se mi výsledek opravdu podařil, navzdory tomu, že jsem byl nedávno zraněn."
Rakušan se také rozpovídal na téma nových pravidel, co se týče bodování. "Je to všechno dobře promyšlení a spravedlivé, ale asi se to moc nelíbí fanouškům, pro které se staly pravidla skoků méně přehlednými."

Johan Evensen potvrdil, že déšť pro něho není problémem. "Jsem se svými skoky velmi spokojený a mokrý povrch mi vyhovuje."

Adam Malysz si užíval dobrou atmosféru na tribunách. "Ať je léto nebo zima, je to tu skvělé. Těší mě i to, kolik tu bylo navzdory děšti fanoušků a dokonce tu byla i spousta dětí s rodiči." Orel z Wisly dobře zhodnotil svoje skoky. "Trenér je překvapený, že moje skoky jsou tak dobré. Jsem pozitivně naladěný na nedělní závod."


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama