Chcete být součástí tohoto blogu? Pište na ewamnacakanov@yahoo.fr!

Výsledky kvalifikace (Pragelato)

12. srpna 2009 v 8:49 | Evča
1Primoz PiklSLO134.5144.1
2Tom HildeNOR135.0142.2
3Michael UhrmannGER135.5141.7
4David ZaunerAUT134.0140.0
5Emmanuel ChedalFRA134.0138.8
6Andreas KüttelSUI132.5138.7
6Lukas MuellerAUT133.5138.7
8Jernej DamjanSLO131.5138.1
9Björn Einar RomörenNOR133.5135.2
10Shohei TochimotoJPN131.0135.0

more in "celý článek"->

11Pavel KarelinRUS132.0133.8
12Michael NeumayerGER133.0132.6
13Thomas MorgensternAUT13.0132.5
14Sebastian ColloredoITA130.0132.1
15Manuel FettnerAUT130.0132.0
16Nicholas AlexanderUSA129.0131.9
17Fumihisa YumotoJPN127.5131.6
18Lukas HlavaCZE131.0131.1
19Krzysztof MiętusPOL126.5130.5
19Maciej KotPOL128.5130.5
21Dimitry VassilievRUS131.0130.1
22Tomas ZmoraySVK132.0129.9
23Kalle KeituriFIN127.5128.5
24Martin SchmittGER126.5128.1
25Jakub JandaCZE129.5128.0
26Mitja MeznarSLO127.5127.6
27Sami NiemiFIN126.0127.4
27Łukasz RutkowskiPOL127.5127.4
29Janne HapponenFIN127.5126.1
30Andreas WankGER127.5125.9
31Heung Chul ChoiKOR125.0124.8
32Marcin BachledaPOL126.0124.6
33Stefan ReadCAN124.5123.5
34Vincent Descombes SevoieFRA126.0122.9
35Hyun Ki KimKOR126.0122.7
36Severin FreundGER126.0122.5
37Noriaki KasaiJPN125.5122.3
38Anders BardalNOR123.0122.1
39Nicholas FairallUSA127.0121.0
40Andrea MorassiITA124.0120.6
41Kenneth GangnesNOR125.0119.9
42Julian MusiolGER121.5119.2
43Andreas KoflerAUT123.5119.1
44Nikolay KarpenkoKAZ126.0118.7
45Markus EggenhoferAUT122.5118.4
46Christian UlmerGER125.0118.0
47David LazzaroniFRA121.0117.8
48Roman Sergeevich TrofimovRUS123.0116.4
49Roberto DellasegaITA122.5116.0
50Takanobu OkabeJPN119.5115.7
51Mackenzie Boyd-ClowesCAN122.5115.4
52Vladimir ZografskiBUL118.5113.8
53Kamil StochPOL120.5111.5
54Volodymyr BoschukUKR120.5111.3
55Vitaliy ShumbaretsUKR119.0111.0
56Radik ZhaparovKAZ121.5108.6
57Alexey KorolevKAZ113.5102.7
58Diego DellasegaITA120.0102.0
59Alexandre MabbouxFRA115.596.5
60Vegard SklettNOR107.083.9
PQMartin CiklCZE119.0PQ
PQDaiki ItoJPN128.5PQ
PQHarri OlliFIN130.5PQ
PQTaku TakeuchiJPN132.5PQ
PQAdam MałyszPOL137.0PQ
PQRoman KoudelkaCZE128.5PQ
PQRobert KranjecSLO128.5PQ
PQDenis KornilovRUS132.5PQ
PQAnders JacobsenNOR139.0PQ
PQSimon AmmannSUI133.5PQ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 o´sharková o´sharková | Web | 12. srpna 2009 v 11:21 | Reagovat

^.^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama