Chcete být součástí tohoto blogu? Pište na ewamnacakanov@yahoo.fr!

Bjørn Einar Romøren - Nonsensopedia

29. listopadu 2009 v 16:19 | Evča |  Norové (Norwegians)
> Když teda včera vyhrál, tak aspoň o něm něco pořádného víte :P

A teď Bjuurn Ajnar Romuren - Włodzimierz Szaranowicz

Bjørn Einar Romøren nebo Bjoern Einar Romoeren (nar. 1. dubna 1981 v Oslo) s titulem "norský skokan na lyžích", který však je (jaká ironie osudu!) více obětí skoků na lyžích.

Kariera
Kariera Bjoerna je poseta tituly. Získal mnoho medailí - zlatých i bronzových, nikdy ale nezískal žádnou stříbrnou. Je vynikajícím letcem, který má navíc i licenci pilota letadla, a vlastně díky tomu se mu tak daří na mamutích můstcích. Je držitelem světového rekordu - 239 metrů. Podařilo se mu to, protože ho vítr odvál trochu dál než chtěl. Ano - Bjoern je dobrý skokan.

Oběť můstků
Ano, Bjoern je i přes své úspěchy obětí můstků. Pochybné pády se odehrávají velmi často.

>Predazzo 2008
Nejpamátnější Bjoernův pád je "let s jednou lyží" v druhém kole sobotního závodu. Začněme tím, že v prvním kole skočil jeden z nejdelších skoků (129.5m), spadl a byl na 31. místě. Díky jeho dalekému skoku mu bylo umožněno skákat i ve druhém kole. A tak se do toho Bjoern pustil. Odrazil se a....odpadla mu lyže! Chvíli letěl v dokonalé pozici (vezmeme-li v úvahu, že měl jenom jednu lyži), načež začal ztrácet výšku. Nakonec spadl a za držení hlavy se skulil dolů, kde už na něho čekali lékaři, ale on vstal!! Pak se držel za hlavu a vřeštěl: "Kurva! To bolí!" Pak se lehce odkolíbal směrem k hotelu. Ano, Bjoern to měl skutečně těžké v ten den.

>Další pády
Pravda, jiné pády už nebyly tak efektivní, ale za zmínku stojí, že po každém pádu se Bjoern sám sebere a nechce žádnou pomoc. Někteří tvrdí, že trpí genetickou poruchou, která způsobuje necitlivost bolesti....Je to možné.

>Vysvětlující teorie
Vyskytla se teorie, že Bjoern využívá (nevědomě) zakřivení časoprostoru.

Bjoern a ženy
Tak, Bjoern je idolem všech mladých dívek a žen a homosexuálů. Všichni ho uctívají, protože tvrdí, že "má takový chladný vous a brýle, tunu gelu na vlasech". A to je prostě IN!

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 o´sharková o´sharková | Web | 29. listopadu 2009 v 17:36 | Reagovat

nedávno jsem viděla film s brucem willisem kde willis hrál člověka s genetickou poruchou že nikdy nebyl nemocný a nic si nezlomil :D

2 Evča Evča | Web | 30. listopadu 2009 v 12:47 | Reagovat

No, tak na tom asi něco bude :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama