Chcete být součástí tohoto blogu? Pište na ewamnacakanov@yahoo.fr!

Únor 2010

Závod družstev ovládli Rakušané

23. února 2010 v 17:41 | Hanka |  ZOH 2010
Již před začátkem závodu všichni říkali, že největšími favority budou Rakoušští skokané. Očekávání se vyplnila.
ZLATO RAKOUSKO (Loitzl, Kofler, Morgenstern, Schlierenzauer)
STŘÍBRO NĚMECKO (Neumayer, Wank, Schmitt, Uhrmann)
BRONZ NORSKO (Bardal, Hilde, Evensen, Jacobsen)

Čeští zástupci skončili na 7. místě (Hájek, Koudelka, Hlava, Janda), od minulé olympiády se zlepšili o 2 místa.

Fotky z Vancouveru 2. ceremoniál

21. února 2010 v 13:59 | Míša |  -> fotky (photo)
MORE PHOTOS IN "CELÝ ČLÁNEK"

Vancouver fotky z 2. závodu

21. února 2010 v 13:54 | Míša |  -> články (articles)

Velký můstek, medaile stejně jako na středním

21. února 2010 v 10:33 | Hanka |  ZOH 2010
ZLATO Simon Ammann- 4 zlaté medaile z olympijských her, GRATULUJEME!!!
STŘÍBRO Adam Malysz- 4 medaile z olympijských her, ale žádná zlatá
BRONZ Gregor Schlierenzauer- 1. olympijské hry a již 2 bronzové medaile, třeba se podaří zlato v soutěži družstev

GRATULUJEME Antonínu Hájkovi za jeho skvělé umístění na svých prvních olympijských hrách, po . kole byl na 9. místě s Andersem Jocobsenem a nakonec skončil na hezkém 7.místě. 7. místo je nejlepší výkon od roku 1998.

Dodatečně 3 narozeniny!!!

20. února 2010 v 20:30 | Hanka |  Narozeniny (birthday)
12. února

Oslavil svoje 23. narozeniny
český skokan Tonda Hájek :o)
Tak všechno nejlepší! hodně štěstí,
zdraví a úspěchů ve skocích :o)

Medailisté z malého můstku

20. února 2010 v 16:50 | Míša |  -> fotky (photo)

Fotky z Vancouveru tréninky a 1.závod

20. února 2010 v 16:42 | Míša |  -> fotky (photo)

První závod o medaile vyhrál SIMON!!!

15. února 2010 v 18:14 | Hanka |  ZOH 2010
ZLATO Simon AMMANN, po prvním kole 1. a ve druhém jen potvrdil svou skvělou formu
STŘÍBRO Adam MALYSZ, překvapil, je určitě za svůj výsledek rád, ale raději by určitě bral zlato
BRONZ Gregor SCHLIERENZAUER, po prvním kole 7., ale ve druhém kole ukázal co v něm je
GRATULUJEME A DO DALŠÍCH ZÁVODŮ, AŤ TO SKÁČE

Olympijská píseň

15. února 2010 v 18:04 | Hanka |  -> Videa (videos)

Maskoti ZOH

15. února 2010 v 18:03 | Hanka |  -> Videa (videos)

Program skoků na ZOH

11. února 2010 v 17:51 | Hanka |  ZOH 2010
Všechny závodu jsou napsány v čase, v kterém budou vysílány, buď na Eurosportu1, ČT4 nebo ČT2.

Pátek 12. února- 19.00- kvalifikace(Hájek, Janda, Hlava, Cikl, Koudelka- nastoupí 4 z 5)
Sobota 13. února- 18.45- střední můstek finále(Hájek, Janda, Hlava, Cikl, Koudelka?)

Pátek 19. února- 19.00- kvalifikace velký můstek(Hájek, Janda, Cikl, Hlava, Koudelka- nastoupí 4 z 5)
Sobota 20. února- 20.30- velký můstek finále(Hájek, Janda, Cikl, Hlava, Koudelka?)

Pondělí 22. února- 19.00- velký můstek družstva

Už brzy!!!

9. února 2010 v 17:41 | Hanka |  ZOH 2010
Už za 3 dny začínají olympijské hry a ukáže se, kdo umí pořádně skakat. Proto tady dám ve čtvrtek všechny porgramy skoků, kdy se bude skákat. Doufám, že se všichni těšíte, tak jako já. Proto, ať žijí OH 2010.

David má narozeniny, vše nej!!!

4. února 2010 v 17:20 | Hanka |  Narozeniny (birthday)

4. února 2010 v 17:16 | Hanka |  Fotky a info ze závodů
Simon Ammann si vítězstvím v Klingenthalu pojistil vedení ve Světovém poháru skokanů na lyžích. Čeští Jakub Janda, Jan Matura a Borek Sedlák se včera vešli do elitní dvacítky, Ondřej Vaculík do druhého kola neprošel.
Předposlední zastávka SP před olympijskými hrami českým skokanům vyšla. Nejlepší z nich Janda skočil 115,5 a 122,5 metru, což mu zajistilo patnáctou příčku. Hned za ním se umístil Jan Matura (121 a 119 m), jenž stejně jako osmnáctý Sedlák (116 a 122 m) uhájil postavení z prvního kola.