Chcete být součástí tohoto blogu? Pište na ewamnacakanov@yahoo.fr!

--> Schispringer (skokani)

Wolfgang Loitzl - Nonsensopedia

22. prosince 2008 v 20:00 | Evča
Wolfgang Loitzl (nar. 13. 1. 1980, Bad Ischl) je rakouským skokanem na lyžích. Zvítězil v Letní GP, kde nikdy předtím nezávodil. Říká se, že "vždyckyvšechnoslyší", pro peníze by si nechal koleno vrtat a je velkým gurmánem italské kuchyně. Velká chuť k jídlu mu kupodivu ještě nikdy neznemožnila start na závodech a ještě ho nikdy nikdo nepodezříval z dopingu.

Zvláštnosti

Velkou zvláštností v jeho případě jsou náhlé útoky únavy. Objevují se znenadání a způsobují i to, že najednou spadne na zem. To ale neznamená, že by mu to snad bránilo v závodění. Jednou se mu to ale přihodilo v druhém kole závodu, kdy najednou během letu usnul a to ho odsunulo na 31. místo. A to bylo naposledy co dovolil únavě, aby ho překvapila v letu (od té doby se to už nestalo). A to je vlastně největší zvlášnost a div Wolfganga Loitzla.

Loitzl se vždycky snaží skákat tak, aby jeho Austria Team vyhrál, ale nikdy ne tak, aby vyhrál on sám. Možná nemá rád vítězství? Zvláštní...


Obr. 1: Nebohý Loitzl napaden únavou

G. Schlierenzauer - minulý život

28. října 2008 v 19:22 | Evča
Mě to přišlo strašně vtipný :DD

Pro muže narozeného : 7.1. 1990
Narodil jste se v roce 975 jako muž někde na území poblíž jezera Ontario, kde jste pracoval jako muzikant, básník, tanečník, zpěvák nebo herec. Byl jste tvrdohlavý a měl jste jednostranný vztah k životu. Na ostatní jste působil jako věštec, lovec čarodějnic nebo náboženský fanatik. Celý život jste byl připraven rozhodovat.

Jeho poslání v tomto životě :
Snažte se řešit problémy znečištění životního prostředí a využití odpadů také pomocí psychologických metod.

Můj názor: Tak ten muzikant, zpěvák, herec...To by ještě ušlo, protože ti jsou většinou hezcí a to Schlieri je. Ontario - v Kanadě je to krásný, tak proč ne, že. Ten lovec čarodějnic a náboženský fanatik to teda trochu kazí, no. Ale zajímalo by mě, jestli Schlieri řeší problémy životního prostředí a využití odpadů. Až ho potkám, tak se ho na to hned zeptám :DD

A tady je Mr. Řešíme problémy s odpady:

 
 

Reklama